Domů >> Restaurace >> Mexicali Mercado

Mexicali Mercado

Adresa: 
Mexicali Mercado, Kovářská 939/4, Praha 9,
Telefon: 
+420 284 814 011, +420 605 148 714
E-mail: 
order@mexicali.cz
Otevírací doba: 

Pondělí - Pátek
09:00 - 20:00

Mexicali Mercado - spojení malé, ale stylové mexické tržnice a NAKED STREET FOOD Taco baru – prostor určený pro všechny milovníky mexické kuchyně.

V Mexicali Mercado si pod jednou střechou můžete nakoupit autentické mexické dobroty a rovnou si pochutnat na teplých jídlech připravovaných v místním Taco baru.

TACO BAR

Z autentických surovin připravují v NAKED FOOD Taco baru tradiční mexická menu - Burrita, Taco, Quesadilla a oblíbené, zapečené Nachos Tortilla chips, vše dostupné ve 4 variantách: hovězí - Carn e Adobo, vepřové - Puerco Pibil, kuřecí - Barbacoa Pollo nebo ve vege verzi bez masa.

Sami si volíte další ingredience do pokrmů a celé menu můžete doladit salsami, pikantními papričkami, salátkem Pico de Gallo, nakládanými cibulkami, čerstvým koriandrem nebo limetkami v SALSA BARU. Doporučujeme vám ochutnat Carne Adobo ať už v Burritu, nebo v Taco. Určitě si toto delikátní, 8 hodin pečené hovězí maso, které se natrhané ještě marinuje v lehce pikantní tomatové omáčce Adobo, zamilujete.

Přijďte ochutnat to pravé Mexiko!!!

MEXICKÁ TRŽNICE

Vše, co ochutnáte si můžete rovnou nakoupit v části mexické tržnice. Nabízí jedinečné produkty dovážené přímo z Mexika – např. rozmanité salsy, široký výběr papriček (jalapenos, habanero, chipotle) i pálivých omáček k dochucování, samozřejmě bílé i černé fazole a v neposlední řadě mexická káva, tequily a speciální ovocné limonády Jarritos, jejich mexická cola slazená přírodním třtinovým cukrem je prostě neodolatelná.

V chladicích boxech jsou pro Vás nachystané speciality - čerstvé pšeničné a kukuřičné tortilly a také tradiční křupavé lupínky nachos tortilla chipsy. Tyto suroviny vyrábí dle původní mexické receptury ve své pekárně kousek za Prahou. Neobsahují žádné konzervanty, ani jiná chemická aditiva, proto je u naleznete vždy čerstvé! Kukuřičné tortilly a nachos chipsy neobsahují žádný lepek, a proto jsou vhodné pro celiaky.

4
Hodnocení uživatel: 
0
Zatím nehodnoceno

Mapa