Domů >> FAQ aneb Co tě zajímá ...

FAQ aneb Co tě zajímá ...


Proč se příhlásit/registrovat u Mexikánce?


Díky registraci se staneš členem „Klubu Mexikánec“, čímž získáš spoustu užitečných výhod.

Jako člen máš možnost zúčastnit se soutěží o vouchery na vynikající jídla do našich klubových restaurací nebo o vstupenky na vybrané tématické akce.

Automaticky ti pošleme náš novinkový občasník Akce od Mexikánce, obsahující slevové kupóny na mexické jídlo, informace o blížících se událostech či soutěžích.

Můžeš se zapojit do hodnocení restaurací, událostí a článků nejen hvězdičkami, ale také vlastními slovy.
Po přihlášení máš možnost účastnit se diskusního fóra, přímo zakládat nové tématické diskuze a získávat informace, které tě zajímají.

Díky uživatelskému profilu o sobě dáš vědět dalším lidem s podobnými zájmy a příště nemusíš diskutovat jen virtuálně, ale třeba i v nějaké dobré mexické restauraci či na nějaké latinské fiestě.


Jak se přihlásit?


Ve chvilce se zaregistruješ kliknutím na „Přihlásit se“ a „Vytvořit nový účet“. Svůj profil si můžeš vylepšit svou fotkou a smělým popiskem. Tyto údaje se dají doplnit i později. Povinně se musí vyplnit jen Uživatelské jméno, e-mailová adresa a následně heslo.

V případě e-mailu, prosíme, zadej svoji fungující adresu - veřejnosti se nezobrazuje a nedostanou se k ní ani spamovací roboti, naopak poslouží v případě zapomenutí hesla, upozornění o přátelství ze strany jiného uživatele či jako kontakt v případě výhry v soutěži.


Nechci se registrovat, ale rád/a bych byl/a v obraze, co je nového?


Pokud se nechceš registrovat, můžeš zůstat v kontaktu díky našemu newslettru „Akce od Mexikánce“. Stačí vyplnit e-mailovou adresu v pravé části stránky a potvrdit, že chceš dostávat náš občasník (cca jednou měsíčně) s výhodnými akcemi, soutěžemi a zajímavými novinkami. Na konci každého e-mailu je odkaz, díky kterému můžeš své rozhodnutí kdykoliv změnit a odhlásit se, takže za zkoušku nic nedáš.


Copyright


Obsah stránek je naším vlastnictvím. Jeho použití bez našeho výslovného souhlasu je striktně zakázáno.
Fotografie na těchto stránkách jsou naším vlastnictvím. Všechny fotografie jsou chráněny autorským právem. Zneužití jakýchkoli fotografií z těchto stránek bude řešeno podle autorského práva a trestního zákoníku. Pokud máte zájem některé fotografie použít, prosím, kontaktujte nás. Komerční využití fotografií je možné po vzájemné dohodě o prodeji. Ceník zašleme na vyžádání.